Sayfalar

15 Kasım 2010 Pazartesi

Bayram Coşkusu


       Bugün 15/11/2010 Kurban bayramının bir gün öncesi olan arife günü.İçimde çocuksu bir bayram sevinci.Annemle yemekler yaptık dolma falan sardık.Bayram her zaman gibi coşkusuyla geldi.Kurban bayramının bize özel replikleri vardır.Her yıl bir kurban bayramına özel espiriler yaparız.Saçma sapanda olsa çok güleriz.Amaç eğlenmek gülmek en güzeli birlikte vakit geçirmektir.Bu bayramda öyle olacağına kuşkum yok.

Örnek:
Dışardan möö sesleri duyulur
H.... bağırıp durma tmm yemek hazır gibi.Kardeşim biraz kızar karşılık verir.Bu atışma böyle sürer gider.

          Yarın muhtemelen anneannemlere gideriz.Orda başlar bir et uğraşları.Bu bayramında klasik görevlerini tamamladıktan sonra arkadaşlara ve sinema gibi aktivitelere sıra gelir.Geçen bayramdaki gibi umarım görücü muhabbeti yaşanmaz çok komikti.Onuda bir ara anlatırım.Hiç alışık değilim böyle şeylere hiç.Geriyo ve aynı zamanda komik geliyo.Bir daha ki yazımda görüşmek üzere ...Malum bayram hazırlıkları ev kalabalık pc başı dolu fazla zaman ayıramıyorum yazmaya...

1 yorum:

  1. canımmm iyi bayramlar,bi gün mutlaka görüşelim...akşam görüşürsek daha iyi olur,çünküm ben bayramın 3. günü çalışmaya başlıyorum ;)

    YanıtlaSil