Sayfalar

8 Ocak 2011 Cumartesi

???

Bir komşu kapıyı çalar.Henüz doğru düzgün tanımıyorsunuz.Ve çocuğunu hastaneye götürmek için borç para ister.Ne yaparsınız ben hayır diyemedim.Ama pişman olur muyum bilmem.Düşüncesi aldı beni...

9 yorum:

 1. vermeyip doğru olmasındansa, senin yardım edip onun yalancı olması daha iç açıcı gözüküyor :)

  YanıtlaSil
 2. Sanırım öyle bende öyle düşündüm.

  YanıtlaSil
 3. Ben olsam ben de hiç düşünmeden verirdim. Hele evde yalnızsam ve korkuyorsam bütün cüzdanı önüne boşaltırdım. İnsanların para için gözleri dönüyo, her an her şey olabilir. O yüzden cana gelceğine mala gelsin diyorum ben.

  YanıtlaSil
 4. Yok canım öyle korkulu bir durum yok yalnızlığa alıştım ben.:)Gerçekse problem değil mutlu bile olurum.Ama dünya öyle bir yer olduki kime güveneceğimi şaşırdım.Genede doğru olma ihtimaline karşılık vereceğim bu parayı yalansa kendisi düşünsün.):)

  YanıtlaSil
 5. PAram varsa yok diyemem :/

  YanıtlaSil
 6. ya evet zor bişi ama vermekle de iyi etmişsin. sonucunu düşünmemek lazım.

  YanıtlaSil
 7. Bu blog öyle bir hale geldiki her şeyi paylaşır oldum iyi mi kötü mü bilmiyorum.
  Bi bakıma iyi oldu içim rahatladı.Ben bana düşeni yaptım.:)

  YanıtlaSil
 8. ben vermezdim sanırım yaa,başka samimi olduğu komşusu yokmuymuş ondan isteseymiş,ala ala,insanlarda bi garip,ben olsam hayatta tanımadıgım birinden para isteyemem,tanıdıgımdan da bile isteyemem ayrı bişe ama,kadında ya çok çağresiz kaldı,fakir bi bina,seni çalışan biri olarak parası vardır diye düşündü,ya da kadının o binada para alıp vermeme konusunda sabıkalı ve yeni geleni çarptı,aklıma başka bişey gelmiyo...şimdi kadın kendi getirip vermese sende gidip istemezsin biliyorum :D

  YanıtlaSil
 9. Valla bilmiyorum şu tadilat işi sırasında bi iki muhabettimiz oldu zorunlu olarak o yüzden beni samimi bulmuştur belki diye düşünüyorum.Çocuğu hakkında konuşmuştuk astım hastası olduğunu biliyodum ondan isteyebilmiştir.Neyse içim rahat etmezdi vermesem.:)

  YanıtlaSil