Sayfalar

20 Mart 2011 Pazar

:(Blogumu göremiyorum.:S

Blogumu göremiyorum.Neden ya sadece yazabiliyorum o kadar.:SKumanda paneli dışında bişi göremiyorum.:SS
Bilgisi olan varsa yorumları görüyorum ama cevap veremiyorum.Yardımcı olurlarsa sevinirim.

10 yorum:

 1. Neyse hallettim çok şükür.Başına bi geçip uğraşmam lazımmış demekki.:):)

  YanıtlaSil
 2. biraz kurcalamak kadar iyi öğretme yok şu hayatta

  YanıtlaSil
 3. ry:evet kesinlikle haklısın.Biz yaparak yaşayarak öğrenme diyoruz yada aktif öğrenme falan filan eğitimdeki adları.:):)

  YanıtlaSil
 4. iş dünyasına girerken de buna deneyim diyorlar ama zekayı da hiçe sayarak büyük aptallık ediyorlar.

  YanıtlaSil
 5. bencede deneyim değil bu.:)Deneyim sadece işini daha kolay yapabilmeni sağlıyor.Zeka önemli bir faktör iş hayatında.Araştırma öğrenme isteği merak vs bunlara eşlik ediyor.

  YanıtlaSil
 6. ama bizde şöyle bi mantık var, patron adam çalışmaz. eleman alırken günü kurtarmalık, az çok işi bilen birini seçiyor. sıfırdan birini alıp ona bir şeyler öğretmek istemiyor.

  YanıtlaSil
 7. Ee tembellik hepimizde var.Birine öğretmek zor olan. kesinlikle herkes kolayı seçiyor.Birde şu var işi öğrenenin vefasızlığı işi öğrenip hop daha iyi bir işe gidebiliyor.:)Zeka ise çabuk öğrenmek ve iyi uygulamak hatta üzerine bir şeyler katabilmekte çok etkili.Zaten senin dediğim patronlar ve iş yerleri çokda ileri gidemiyor olduğu yerde sayıyor.

  YanıtlaSil
 8. haklısın. büyük firmalara baktığında yeni mezun, yetiştirmelik adam alıyor ama sana eğitim veriyorum emek harcıyorum en az 3 yıl 4 yıl benimlesin deyip sözleşme imzalatıyor. sana ayrıntılı bir kariyer planı da sunuyor. zaten o 3-4 yılın sonunda iyi bir pozisyona geldiğinden, kendi işini kurmayacaksan firmayı bırakıp gitmiyorsun.

  YanıtlaSil
 9. İş dünyasını çok da iyi bilmiyorum.Ama böyle bir şey yapıyorlarsa süpermiş hem iş arayan yeni mezun için hemde firma için.

  YanıtlaSil
 10. ama öyleleri çok az. özellikle bursa 'da. bi yandan da iyi ama. insanı kendi işini kurmaya teşvik ediyor.

  YanıtlaSil